Україна - Франція
це приклад особи з тимчасовим захистом (надано для інформації):
Ділюся власним досвідом, багато українцям стане у пригоді. Як ми купили будинок в іпотеку.
Багато часу ми приділяли увагу об'явам щодо продажу на різний ресурсах. Висновок: в агентстві нерухомості часто ціна одного і того ж будинку часто вища ніж через office notarial.
Ми звернулися до office notarial того міста, де хочемо придбати житло. Далі були пошуки, оглядини, візити.
Щоб прискорити ваше рішення у будь-якому агентстві та офісі вам будуть казати, що хтось інший теж хоче купити будинок. Не поспішайте. Ми подивились декілька варіантів перед тим, як зробити остаточний вибір.
Перед оглядинами агент нотаріального офісу запропонувала звернутись до куртье - це людина, яка шукає банк з найвигіднішими умовами щодо іпотеки та створює ваше досьє для банку, щоб була найбільша вірогідність отримати іпотеку.
Від послуг куртье ми відмовились, бо коштує це не дешево.
Натомість самі звернулись до різних банків із запитом на іпотеку та всіма потрібними документами: посвідчення тимчасового захисту, підтвердження адреси та зарплатні бюлетні за останні шість місяців безперервного робочого стажу (це важливо).
Виявилось, що робітники банку самі безкоштовно виконують роботу куртьє, підганяючи вашу фінансову ситуацію під умови банку. Не було ніяких додаткових умов чи спеціальних вимог до доків.
По умовам найвигідніший для нас був Crédit Agricole. Іпотеку оформили там.
Після оглядин та спілкування з власницею будинку, який ми хочемо придбати, ми зробили пропозицію по зниженню ціни. Ця пропозиція робиться через офіс. Далі отримали позитивний результат та перейшли до підписання документів. Спочатку це було підписання compris : засвідчення кожної зі сторін перед нотаріусом, що ви зобов'язуєтесь купити саме цей будинок , а власник продати житло саме вам. І через три місяці відбулось фінальне підписання та передача ключів.
До підписання фінального продажу ви не маєте права брати ключі або починати якісь роботи у будинку.
Усі контакти з власником будинку до підписання compris тільки через вашого радника нотаріального офісу.
Загальний час від першого звернення до нотаріального офісу до отримання ключів зайняв п'ять місяців.
Щодо цифр: не думайте, що вам потрібно заробляти мільйони, щоб вам затвердили іпотеку.
Маємо два CDI на середню зарплатню 1500€.
Перший внесок не обов'язково 10%. Ми внесли менше. Робітник банку підчас симуляції питає: яку суму Ви хочете внести одразу? Збереження для першого внеску були свої.
Знижка на будинок вийшла приблизно 15%.
Не бійтесь питати про знижку на нерухомість, у Франції усі так роблять.
оформити швидко і заселитися це не про Францію))
Щоб зробити симуляцію треба взяти rendez-vous в банку. Іноді треба чекати тиждень два на нього. А якщо це декілька банків . Потім чекати затвердження кредиту, а ми звернулися у регіональне відділення, звідти вони відправили запит на головний офіс.
Нотаріуси теж дуже зайняті люди. В офісі з нами працювали декілька осіб agent de négociation (завдяки якій ми отримали знижку), notaire та його помічниця.
З кожним із них треба брати rendez-vous.
До того ж ми самі працюємо постійно і бувало, що і в нас не було вільного часу.
Ну і звісно ж терміни оформлення доків. Вони все роблять за законом з дотриманням потрібних періодів у 10 днів після підписання, коли можна передумати.
І ще раз: до підписання фінального документу та передачі ключів, не дозволяється майбутнім власникам їздити, переїжджати, чи роботи щось у будинку.
В цілому два місяці на підготовку доків та оглядини і три місяці займає оформлення у нотаріуса.
Це у всіх так.
Ещё,когда ты покупаешь квартиру, в мэрию делают запрос,не хочет ли мэрия купить эту квартиру и не является ли она исторической ценностью, пока ответит мэрия и все документы и оформление, минимум 3 месяца надо ждать,это вообще конечно невообразимо долго,в других странах документы делаются 2 недели,например,ждёшь ответ от земельного департамента, а сама покупка за 1 день у нотариуса оформление
У Франції є кілька платформ, де ви можете знайти арештоване майно, яке продається на аукціонах. Ось декілька популярних сайтів:
1. Enchères Domaine (https://www.encheres-domaine.gouv.fr/)
- Це офіційний сайт французького уряду, де продається арештоване майно, а також непотрібні державні активи. Ви можете знайти тут різноманітні товари, від транспортних засобів до нерухомості.
2. CREDIT MUNICIPAL (https://www.creditmunicipal.fr/encheres/)
- Це організація, яка займається продажем арештованого майна, включаючи коштовності, мистецькі предмети та інше. Аукціони можуть проводитися як онлайн, так і на місці.
3. France Domaine (https://www.economie.gouv.fr/domaine)
- Офіційний ресурс, де ви можете знайти оголошення про аукціони нерухомості та іншого майна, що належить державі або було арештоване.
4. Liquidation judiciaire (https://www.liquidation-judiciaire.fr/)
- Платформа, де відбуваються продажі майна компаній, що збанкрутували. Тут можна знайти багато вигідних пропозицій.
5. Interencheres
(https://www.interencheres.com/)
- Це загальний сайт аукціонів, де є спеціальний розділ для арештованого майна. Тут можна знайти автомобілі, меблі, техніку та інше.
Ці ресурси дозволяють брати участь в аукціонах як онлайн, так і вживу. Рекомендується уважно читати умови участі в аукціонах, оскільки процедури можуть відрізнятися залежно від організатора.
© листопад 2024
Nous avons besoin de votre consentement pour charger les traductions
Nous utilisons un service tiers pour traduire le contenu du site web qui peut collecter des données sur votre activité. Veuillez consulter les détails dans la politique de confidentialité et accepter le service pour voir les traductions.